Asistentka oblastného manažéra, Košice

05.07.2018 Adrián Kocsis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-Staré Mesto
okres Košice
Štúrova 7
04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Asistent, Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- bežné administratívne práce
- telefonický kontakt s klientmi
- dohadovanie stretnutí pre manažéra
- dohadovanie pohovorov pre manažéra
- dennodenná kontrola aktivít manažérom riadených obchodníkov

Iné výhody:

- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
- flexibilná zložka výplaty

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie