Corporate Affairs manager / Manažér podnikových vzťahov

16.07.2018 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Marketing, reklama, PR, Obchod; Marketingový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude podporou pre vedenie spoločnosti na Slovensku, zodpovedný za implementáciu korporátnej komunikačnej stratégie, komunikáciu s médiami, komunikáciou s externými agentúrami, verejnou správou, zastupovanie spoločnosti v alianciách (SAMO), iniciuje, organizuje a zúčastňuje sa na rôznych podujatiach, pripravuje a analyzuje požadované ukazovatele zo zameraním na vybrané oblasti. Navrhuje spôsoby internej a externej komunikácie, spolupracuje s centrálou MCC.

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie