Ak máte prax aspoň 1/2 roka na VZV - hľadáme práve Vás!

20.09.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- miesto výkonu práce Nové Mesto nad Váhom
- ranná a poobedná zmena, práca na zmluvu
- práca vhodná pre mužov,stačí mať 1/2 ročnú prax VZV
- plat 577,- EUR v hrubom/mesiac + dochádzkový bonus+ príplatky za poobedné zmeny
- dochádzkový bonus -1,56€/deň
- príplatky za poobedné zmeny - 0,20€/hod
- vianočný bonus
- príležitostné finančné bonusy (príspevok pri narodení dieťaťa, náborový bonus,..)
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- firemné permanentky na športové aktivity (zimný štadión, plaváreň)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Náplň práce:
- príjem, výdaj materiálu a balenie hotových výrobkov na sklad.
- vykládka privezeného materiálu a nakládka odosielaného materiálu.
- balenie výrobkov podľa pracovných postupov.
- váženie expedovaného tovaru.
- nakladanie zabalených výrobkov.
- manipulácia s materiálom.
-vykonávanie predbežných inventúr.

Upresnenie platových podmienok:
577,-€/mesiac v hrubom
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
V prípade otázok nás môžte kontaktovať na 0917 781 349.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- požadujeme min. polročnú prax ako skladník
- hľadáme zručných, flexibilných ľudí