Skladník/Balič _ práca v logistickom parku Senec

19.10.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Senec
Senec
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- balenie tovaru pomocou obsluhovacieho baliaceho stroja
- spôsobilosť na vedenie NZV a platné oprávnenie na jazdu a manipulácia elektrického vozíka (nízkozdvižného, regálového zakladača)
- práca v 3 zmennej prevádzke v logistickom parku Senec
- pozícia vhodná pre mužov i dámy
- nástup možný ihneď
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky v zmysle Zákonníka práce (nadčas, nočná práca, atď.)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- stredné odborné vzdelanie
- spoľahlivosť, lojálnosť, zručnosť, precíznosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť nástupu IHNEĎ
- dopravu a ubytovanie nezabezpečujeme