Pracuj ako operátor vo výrobe - nástup ihneď - stabilná práca - priamo v Prešove + pravidelná mzda a BONUS 60€

20.09.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer jednoduché práce vo výrobe - výroba kovových konštrukcií.
BONUS pri nástupe 60€ pre nových pracovníkov.
- jednoduché práce ktoré zvládnete aj Vy
- vykonávanie práce operátora vo výrobe na pridelenom pracovisku;
- obsluha strojov a zariadení vo výrobnom procese, montáž komponentov;
- dodržiavanie stanovených postupov a noriem na výrobnej linke;

Pravidelná a stabilná práca, výplata vždy 10. na Vašom účte.
Pracuje sa na na 3 zmeny;
Nástupná mzda 480€ v hrubom, po skončení skúšobnej doby bonusy ku mzde.
Príplatky za poobedné a nočné zmeny.
Príplatky za nepretržitú prevádzku.
Upresnenie platových podmienok:
480€ mesačne + príplatky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer - manipulačné práce vo výrobe - výroba kovových konštrukcií;
Nástupná mzda 480€ v hrubom, po skončení skúšobnej doby možnosť získania bonusov ku mzde.

Náplň práce:
- zaškoľovanie nových pracovníkov, komunikácia s nadriadenými;
- zabezpečovanie a udržiavanie čistoty na pracovisku;
- dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

BONUS 60€ pre nových pracovníkov.

Benefit - výhodne stravovanie len za 1,08€;
Ochranné pracovné pomôcky zdarma obuv, okuliare, montérky, trička;
Starostlivosť koordinátora, nemusíte chodiť na pobočku;
Možnosť opracovať nadčasy príplatky;
Príplatky za každú odpracovanú hodinu na poobednej a nočnej zmene;
Práca v automobilovom priemysle s najmodernejšími technológiami;
Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti;

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené