C/ C++ SW Developer

22.08.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,ktorá pôsobí v oblasti vývoja elektroniky. Staň sa členom nového tímu v Košiciach a to na pozícii Embedded C Software Developer.

Náplň práce, zodpovednosti a povinnosti:

-vývoj SW/aplikácii v jazyku C pre embedded systémy
-návrh a implementácia funkcií a správania embedded systémov
-kontroluje správnu funkčnosť kódu,testovanie, ladenie
-podieľa sa na revízii kódu
-prispieva k tímovej práci
-zlepšuje súčasný kód
-rieši problémy ako súčasť tímu, alebo jednotlivo, tak aby to vyhovovalo potrebám projektu
-pripravuje programovú dokumentáciu
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
-práca v medzinárodnej spoločnosti
-práca s najmodernejšími technológiami
-príjemné prostredie
-pružná pracovná doba
-Home-office
-balík sociálnych výhod
-tréningové programy
-13 plat
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade,že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať všetky požiadavky.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
-VŠ vzdelanie v odbore informatiky, Electro-inžinierstva a fyziky
-znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B1,nemecky jazyk výhodou
-odborná znalosť C v embedded prostredí
-znalosti a skúsenosti s vývojom nízkoúrovňovým C na 8/16/32-bitových mikrokontrolérov
-skúsenosti s vývojom software pre sledovanie nástrojov (napr. Jíra, Teamtrack)

Osobnostné požiadavky:

-schopnosť rýchlo sa učiť
-schopnosť pracovať pod stresom
-ochota cestovať v prípade potreby

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 4 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb preto rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( outsourcing služieb).

Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).
Adresa:
Start Group s. r. o.
Tomášikova 50/B
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Lucia Remáčová
Nám. Osloboditeľov 20, 040 01 Košice
Tel: 0902 934 053

Reaguj na ponuku