Asistentka predaja/promotérka

15.07.2019 MV Consult, s.r.o.
Miesto práce: Obchodné centrá zväčša v Bratislave a Trenčianskom a Žilinskom kraji - cestovné a ubytovanie hradené firmou
Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; okres Bratislava, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Hosteska, Obchodník, predajca, Obchodný zástupca, Promotér
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 1000 EUR
fixný plat 5 EUR/HOD plus provízie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 12.8.2019
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príjemná a nenáročná práca v mladom kolektíve
- reklamná prezentácia výrobkov na predajnom mieste zamestnávateľa
- predaj výrobkov na predajnom mieste zamestnávateľa
- priame oslovovanie zákazníkov
- práca v obchodných centrách

Iné výhody:

- flexibilný pracovný čas
- vysoké platové ohodnotenie
- jednoduchá a zábavná práca medzi ľuďmi
- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve
- firemný automobil na vyšších pozíciach
- firemný telefón na vyšších pozíciach
- vynikajúca príležitosť aj pre študentov a mamičky na materskej

Prosím o zaslanie CV spolu s priloženou fotografiou na e-mail: evicenova @ mvconsult.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

komunikatívnosť, ambicióznosť, kreativita, zodpovednosť, príjemné vystupovanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť je výhradným predajcom kozmetiky Mio Valentino na Slovensku. Ide o taliansku značku kozmetiky vyrábanú z vysoko kvalitných prírodných látok. Naše výrobky sú určené pre všetky vekové kategórie.
Firma MV Consult s.r.o. je profesionálom v organizácii a vykonávaní reklamnej kampane a aktívnej prezentácie výrobkov. Naša reklamná kampaň umožňuje kozmetické výrobky vyskúšať ešte pred zakúpením.

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami v špecializovaných predajniach

Adresa:

MV Consult, s.r.o.
Trenčianska 724/44
Nová Dubnica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Erika Vicenová
Trenčianska 724/44, Nová Dubnica, 018 51, Slovenská republika