Pokladník, pokladníčka v obchodnom reťazci

23.08.2017 P. J. Servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme šikovných brigádnikov do medzinárodného obchodného reťazca. Brigádnici budú pracovať na oddelení pokladní. Brigádnik bude blokovať tovar, komunikovať so zákazníkmi.
Pracovný čas: 08:00-21:00
Mzda: 4,00 EUR/hod.
Ponúkaný plat:
4 EUR/hod.
Upresnenie platových podmienok:
Vyplácanie formou bankového prevodu v týždňových intervaloch.
Iné výhody:
Možnosť dlhodobej i krátkodobej brigády.
Termín nástupu do práce:
od 15.8.2017 do 31.8.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – stredná škola

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť P. J. Servis orientuje svoju činnosť na vyhľadanie a zabezpečenie brigádnikov do rôznych oblastí hospodárstva ako napríklad retail, obchod, marketing, výroba, logistika, kontrola kvality, HoReCa, administratíva, facility manažment a iné s pôsobnosťou pre celé územie Slovenskej republiky. Heslami spoločnosti sú profesionalita, serióznosť, individuálny prístup a flexibilita. Našou myšlienkou je robiť veci lepšie a zároveň inak, aby naši klienti cítili pridanú hodnotu, ktorú im poskytujeme.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
P. J. Servis, s.r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Barbora Bátorová
Staré Grunty 36, Bratislava, 841 04, Slovenská republika
Tel: +421 948 899 145

Reaguj na ponuku