Logista (práca na VZV, alebo ťahači) v automobilke pri Trnave

22.08.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Operátor logistiky prebaľuje materiál z veľkých do malých balení, pripravuje a napĺňa vozíky distribučných súprav, zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi v reálnom čase prostredníctvom ťahacích súprav a vykonáva prácu na VZV.
Zásobuje výrobné linky dielmi, vykonáva prácu ako vodič VZV a vodič ťahača.
Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav.
Jazdí po určených trasách v pridelenom úseku.
Vykonáva prácu s bremenami a prebaľuje diely.
Manipuluje, vyprázdňuje, skladuje palety
Dodržiava bezpečnostné pokyny, pracovné štandardy.
Nevyhnutnosť platného preukazu obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I., kategória „C“, „W1“
Upresnenie platových podmienok:
do 934 € brutto mesačne
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, logické myslenie,
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- ochota pracovať v stoji a hlučnejšom prostredí,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- dobrý zdravotný stav a absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky (zrak - farbocit, pohyblivosť bez obmedzenia)
- skúsenosti s VZV podmienkou a výhodou platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (VZV trieda I., kategória C, W1)