Poď pracovať pre pracovný portál Kariera.sk

23.08.2019 Zoznam, s.r.o.
Miesto práce: Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Miesto výkonu práce je Bratislava.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj; okres Bratislava, okres Nové Zámky, okres Pezinok, okres Šaľa, okres Senec, okres Trnava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Administratívny pracovník, Telefonický operátor, Telemarketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Po skúšobnej dobe sa plat navyšuje o provízie z predaja podľa schopností a šikovnosti zamestnanca.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- získavaj pre náš kariérny portál kariera.sk nových klientov
- nemusíš chodiť na osobné stretnutia, stačí, keď vieš dobre telefonovať

ešte ťa čaká:
- starostlivosť o priradených klientov
- riešenie požiadaviek klientov
- administratívne činnosti súvisiace s uzatvorením obchodného prípadu
- plnenie zadaného obchodného plánu

Iné výhody:

Stabilný mesačný príjem. A navyše s dobrým prístupom získaš veľa zákazníkov čo zbadáš aj na výplatnej páske.

Benefity:
pružný pracovný čas
stravné lístky v plnom rozsahu hradené zamestnávateľom
vstupenky na kultúrne podujatia
zamestnanecké zľavy

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Používateľ MS Windows

Výhodou pre teba je, ak:
- máš obchodné zručnosti
- máš schopnosť systematicky pracovať
- vieš dobre komunikovať
- nie je pre teba práca s počítačom problém
- sa vieš dohovoriť po anglicky

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zoznam, s.r.o. je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 vlastných a partnerských online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku 1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

Pridaj sa na zoznam našich kolegov v jednej z TOP online spoločností a sleduj aktuálne voľné pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Adresa:

Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
www.zoznam.sk

Kontaktné údaje:

Zoznam, s. r. o.
Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika