Inžinier kvality - koordinátor pre kvalitu NM, TT, TN

08.08.2017 INTERNATIONAL QUICK SERVICE SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
okres Nové Mesto nad Váhom
Rybárska 1
91501

Ďalšie miesta výkonu práce:
Trnava,
Trenčín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie a vedenie pracovníkov. Riešenie reklamácií a tiež prijímanie nápravných a preventívnych opatrení, vypracovávanie 8D. Spracovávanie analýz a raportov kvalitatívnych výsledkov - mesačne. Iniciácia zmien, zdokonaľovanie existujúceho systému Systému Manažérstva Kvality. Vykonávanie školení a preškolení, dohľad nad pracovníkmi, vykonávanie auditov a pod.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • vyjednávanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Výhodou: skúsenosti s vedením ľudí a schopnosť motivácie. Odborné skúsenosti na podobnej pozícii sú vítané. Praktická znalosť kvalitatívnych metód ako 8D, SPC, pareto, Ishikawa, 5Why ,... A hlavne komunikatívnosť a angažovanosť a schopnosť pracovať v tíme.

PROSÍME O ZASIELANIE ŽIVOTOPISOV a vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Ďakujeme. Team IQS.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
INTERNATIONAL QUICK SERVICE SLOVAKIA, s.r.o.
Nitrianska 1764
95801 Partizánske
Slovensko
Tel: +421905677160

Reaguj na ponuku