CNC Machinist - Work in Finland with us!

15.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Machinists are part of team that builds parts for trains and trams.
All processes, materials used and tools will be shown as part of induction process as the work assingment progresses.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
* Adecco Group will help you to get employed in Finland
* accomodation in arranged apartment wit coleagues
* travel costs are reimbursed
Termín nástupu do práce:
by agreement
Druh pracovného pomeru:
hlavný
*experience with Heidenhain/Fanuc machine measurement and control systems
* willingness to move to Finland as soon as posible

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
engineering