Realitný/á maklér/ka s nutnosťou vlastného osobného vozidla

08.05.2018 Agentúra alpia s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
Hviezdoslavova 2
03101

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Reality a stavebníctvo; Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): 480 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

realitný maklér s nutnosťou vlastného osobného vozidla

Iné výhody:

kancelária, vlastné pracovné miesto, notebook, administratíva, percentuálne odmeny zo zárobku mesačné
mesačné odmeny za naj. výkon, kvartálne odmeny, teambuilding

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno