Pracovník vo výrobe

19.08.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe automobilových komponentov hľadáme pracovníkov do výroby.
- obsluha montážnej linky
- montáž je zameraná na palubové dosky do osobných a SUV automobilov
- možnosť výberu zmennej prevádzky : práca v 2-zmennej prevádzke alebo v 4-zmennej prevádzke
- fyzicky nenáročná práca
Ponúkaný plat:
od 850 EUR
Iné výhody:
Platové ohodnotenie závisí od zmennej prevádzky
- výkonnostný bonus
- príplatky podľa zákonníka práce / nadčas, nočná práca, víkendy /
- zálohy na týždennej báze
- príspevok na cestovné
- ubytovanie a doprava zdarma
- práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- základné vzdelanie / SOU bez maturity/ SOU s maturitou / SŠ vzdelanie
- čistý register trestov

Osobnostné požiadavky:
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- trpezlivosť