Operátor chemickej výroby / Leopoldov

21.08.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Leopoldov
Hlohovec
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť hľadáme operátora chemickej výroby, ktorého pracovnou náplňou bude:
- kontrola a riadenie technológie výroby na pridelenej zmene cez vizualizáciu riadiaceho systému
- korigovanie parametrov výroby v určených technologických hraniciach pri neprítomnosti zmenového majtra
- vizuálna kontrola prevádzky (lisovňa, extrakcia, sklad šrotov)
- odber vzoriek podľa poriadku a ich doručenie do laboratória
- nastavenie parametrov výroby podľa potreby analýz
- obsluha prísunu repky do lisovne, mostovej váhy, zdvíhacích zriadení a viazanie bremien
- zodpovednosť za pracovnú a technologickú disciplínu na zmene
- dodržiavania pokynov majstra, technológa, príslušných predpisov
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie a sociálny program
- stravovanie nad rámec zákona

V prípade, že Vás ponuka zaujala, profesijný životopis nám zašlite na adresu : email alebo email V prípade doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať na telef. čísle 0903 737 597 alebo 033 533 3372.
Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- požadované vzdelanie - ÚSO chemického zamerania
- prax výhodou
- cieľavedomosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, ochota a chuť učiť sa nové veci, precíznosť, zmysel pre detail
- UBYTOVANIE ani DOPRAVU NEZABEZPEČUJEME

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- ÚSO chemického zamerania
- miesto výkonu : Leopoldov
- nepretržitá prevádzka : 12 hodinové zmeny (2x ranná, 2x nočná, 4x voľno)
- práca vhodná len pre mužov, nakoľko sa zdvíhajú i bremená