Príslušník Mestskej polície hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislava, Mestská polícia hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    600 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

*do priameho výkonu služby v prípade ak má uchádzač osvedčenie o odbornej spôsobilosti príslušníka obecnej polície alebo so vzdelaním v št. odbore bezpečnostná služba na strednej alebo na vysokej škole (policajné vzdelanie)

* do odbornej prípravy v Školiacom stredisku pri mestskej polícii v Nitre (3 mesačný kurz, ktorý končí skúškou odbornej spôsobilosti)

Rámcová náplň práce:
1. ochrana verejného poriadku
2. plnenie ďalších úloh podľa zákona o obecnej polícii a úloh vyplývajúcich zo všeobecne záväzných nariadení obce a rozhodnutí primátora

Benefity a ďalšie výhody:

+ benefity: možnosť ubytovania, voľný cestovný lístok na MHD, voľné vstupenky do vybraných športových zariadení, dva razy do roka odmena až do výšky funkčného platu, vernostná odmena, príplatok za zmennosť, hodnostný príplatok, príspevok na bývanie ak má uchádzač bydlisko v Bratislavskom samosprávnom kraji, príspevok na dopravu, príplatok za vedenie služobného motorového vozidla, stravovacie poukážky aj počas čerpania dovolenky na zotavenie a iné. Pracovný pomer nevylučuje vykonávanie inej zárobkovej činnosti alebo podnikateľskej činnosti, pokiaľ nie je v konflikte záujmov resp. nie je v rozpore s dobrými mravmi.

Informácie pre uchádzača:

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
- žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
- profesijný životopis
- overená fotokópia dokladu o dosiahnutom najvyššom vzdelaní
- súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace
- vyplnený osobný dotazník

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a osobný dotazník si môže uchádzač prevziať osobne na vnútorno-organizačnom oddelení mestskej polície, príp. na požiadanie možno poslať v elektronickej podobe

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte osobne, prípadne poštou do 23.12.2017 na adresu:

Mestská polícia hl.m. SR Bratislavy
Gunduličova 10
811 05 Bratislava

Bližšie informácie :
Joja Krajčovičová
tel.: 02 59980612
e-mail : email

www.msp.bratislava.sk

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na vzdelanie a znalosti:
1. ukončené minimálne úplné stredné vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
2. bezúhonnosť
3. vek minimálne 21 rokov
4. telesná a duševná spôsobilosť
5. zbrojný preukaz a vodičské oprávnenie sk. “B“ vítané

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word