Fyzioterapeut

11.08.2017 Sanatórium Dr. Guhra, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Vysoké Tatry, okres Poprad, Tatranská Polianka 4, 05982,
Poprad
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Aplikácie fyziatrických, balneologických a elektroterapeutických procedúr, aplikácia jednotlivých druhov a techník masáží, poskytovanie pohybových činností v zmysle rekondično - relaxačných cvičení, ich demonštrovanie a aplikovanie do procesu liečebnej rehabilitácie.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
5 dní dovolenky naviac.
Termín nástupu do práce:
1. 5. 2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 6:30 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia - fyzioterapia /Bc/
aspoň 3 mesiace
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť
fyzická zdatnosť
Počítače: Microsoft Word - elementárna
trpezlivosť
empatia
sebaistota