Údržbár

07.08.2017 UNI - TECH, s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Púchov
okres Púchov
kpt. Jaroša 1893/47
02001

Púchov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu
- vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení
- odstraňovanie zistených porúch a nedostatkov
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
- opravovanie/vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže
- vykonávanie drobných stavebných úprav

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie