Autoelektrikár - výroba vozidiel

06.07.2017 VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Dev.Nová Ves
okres Bratislava
J. Jonáša 1
84302

Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Analýza a zisťovanie elektrických chýb vozidiel, kódovanie a flashovanie riadiacich jednotiek, odrábanie a vyhodnocovanie možných príčin závad, podpora pri nábehu novo vyrobených vozidiel, diagnostika, sledovanie sériových závad na vozidlách a ich eliminácia.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Sociálny program.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie o osobitnej odbornej spôsobilosti pre špecifický odbor technickej činnosti podľa § 20 ods. 1 zákona č. 137/2010 Z.z. o ovzduší (§ 20 ods. 3 písm. d)

Doklady o odbornej spôsobilosti na účely prevádzkovania remeselnej živnosti, ktorá sa preukazuje výučným listom alebo iným dokladom o riadnom ukončení príslušného učebného odboru alebo príslušného študijného odboru podľa zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov (§ 21)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Vodičský preukaz:
Skupina: B