Technik / pomocný technik

02.08.2017 ICS systems s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom, Mýtna 558/10, 91601,
Nové Mesto nad Váhom
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Samostatná inštalácia klientskych zariadení, údržba telekomunikačnej siete, práce pri výstavbe siete, pomocné dielenské práce, schopnosť práce vo výškach nutná.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
bez požiadavky na odbornú prax
Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
manuálna zručnosť
Počítače: Microsoft Word - elementárna
Internet - elementárna
Ďalšie požiadavky: Elektr. § 21 výhodou; flexibilnosť, zručnosť, ochota učiť sa.
praktické myslenie
analytické myslenie
komunikatívnosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B