Skladník

20.09.2017 VÍNO NITRA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava
okres Trnava
Šrobárová uil./Cukrovar 4
91701

Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
prijímanie tovaru do skladu, príprava tovaru na vyskladnenie podľa výdajok, fyzická inventúra, nakladanie tovaru na VZV
Ponúkaný plat:
od 720 do 800 EUR
Iné výhody:
stravné lístky
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
aspoň 1 rok
Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť
Počítače: Microsoft Excel - elementárna
Ďalšie požiadavky: osvedčenie na VZV a prax na VZV
pozornosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B