CNC FRÉZAR 4-oska, 5-oska

04.07.2017 VIA MY PEOPLE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
okres Nové Mesto nad Váhom
sídlo výrobnej spoločnosti ---
91501

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- práca na 4- a 5-osom obrábacom centre, vykonávanie operácií spojených s rezaním závitov a zrážaním hrán
- výroba súčiastok podľa výkresovej dokumentácie
- vŕtanie, tvarové frézovanie a drobné zámočnícke práce
- nastavenie strojov - v programe Heidenhain
- kusová výroba
aj na živnosť
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- stabilná práca
- prémie, bonusy, 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- vernostný program
- strava nad rámec zákona
- príspevok na ubytovanie
- dochádzkový bonus a kvartálny bonus
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
aspoň 4 roky
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť
Ďalšie požiadavky: - čítanie výkresovej dokumentácie
- prax v programovaní riad. systému Heidenhain 530
- prax v obrábaní, vedieť samostatne upnúť obrobok, nastaviť a vybrať vhodné rezné náradie, vykonať korekcie
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
spoľahlivosť