Dizajnér/Konštruktér (strojár, plastár)

04.07.2017 VIA MY PEOPLE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trenčín, okres Trenčín, Priemyselný park 1, 01841,
Trenčín
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- tvorba CAD výkresov pre automotive produkty hlavne v CATII a NX

- pripravovanie súpisky materiálov

- realizácia projektov v oblasti výskumu a vývoja produktov

- zostavovanie podrobných štúdií rozloženia a kinematiky automobilu

- zabezpečenie vývoja a konštrukcie s ohľadom na funkčnosť a výrobnú realizovateľnosť

- práca s technickými výkresmi

- komunikácia s vedúcim projektu
Ponúkaný plat:
od 1000 do 1300 EUR
Iné výhody:
- byť súčasťou mladého dynamického tímu konštruktérov a firmy, ktorá je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe automobilových interiérov

- možnosť ďalšieho vzdelávania a jazykových kurzov

- 13. plat, referral bonus, stravné lístky, navyšovanie miezd

- flexibilný pracovný čas a zdravotná starostlivosť

- príspevok v prípade presťahovania sa

- a mnohé iné výhody
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore strojárstvo
aspoň 1 rok
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť
Cudzie jazyky:anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače: CATIA - pokročilá
AutoCAD - pokročilá
Ďalšie požiadavky: - VŠ vzdelanie technického smeru (ideálne strojárske, plasty)

- čítanie technických výkresov

- znalosť CAD systémov, znalosť CATIA a NX výhodou

- skúsenosti v oblasti automotive výhodou

- pracovné skúsenosti s konštrukciou sú vítané a preferované

- anglický alebo nemecký jazyk - úroveň stredne pokročilý

- používateľ MS Office

- ochota cestovať na služobné cesty (raz do mesiaca, príp. záleží na fáze projektu)
precíznosť (presnosť)
komunikatívnosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B