Operátor CNC výroby

21.09.2017 ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Považská Bystrica
okres Považská Bystrica
Kukučínová 2148
01701

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* obsluha CNC strojov podľa návodu na obsluhu, vykonávanie operácií - sústruženie, vŕtanie, alebo frézovanie
* opracovávanie dielov na CNC strojoch podľa programu, technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu
* kontrola a meranie opracovaných dielov, zapisovanie hodnôt do príslušnej dokumentácie

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

* 13. a 14. plat na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti
* príspevok na stravovanie a pitný režim
* možnosť ďalšieho vzdelávania
* účasť na firemných akciách
* využívanie wellness služieb

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

* skúsenosti zo strojárskej výroby (obrábanie) sú NEVYHNUTNÉ
* znalosť výkresovej dokumentácie
* samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť
* v prípade potreby ochota pracovať na 3 zmeny