Kontrolór kvality v ČR v okrese Vsetín

24.09.2017 EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Valašská Polanka, Leskovec
Česká republika
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak získate uvedenú ponuku, Vaša pracovná náplň bude fyzicky nenáročná, ale zodpovedná:

- čaká Vás práca pre medzinárodnú spoločnosť
- konkrétne: medzioperačná kontrola kvality a pomocné práce vo výrobe
- budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov

Miesto výkonu práce: Valašská Polanka, Leskovec
Upresnenie platových podmienok:
4,70€/hod. na voľnú živnosť alebo 3,70-4,00 €/hod. na dohodu o prac. činnosti + preplatenie dopravy, nakoľko je práca bez poskytnutého ubytovania

Iné výhody:
Skúsenosť v oblasti vizuálnej kontroly kvality výhodou, ale ak ju nemáte:

- radi Vás zaškolíme
- u nás získate STABILNÝ PRÍJEM
- príspevok na dopravu
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, živnosť
Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia sa na stretnutí pre získanie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- 100% dobrý zrak, okuliare nie sú na prekážku
- spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať samostatne, aj v tíme,
- skúsenosť vo vizuálnej kontrole kvality výhodou.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Exact Systems funguje od roku 2004 a je popredným poskytovateľom riešení kontroly kvality, t. j. selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov pre automobilový priemysel. Zákazníkmi spoločnosti sú hlavne poskytovatelia a dodávatelia pre automobilový priemysel a výrobcov áut. Medzi klientov spoločnosti patria aj podniky, ktoré sa zúčastňujú na veľkovýrobe elektroniky, domácich spotrebičov a kozmetiky. V súčasnosti má spoločnosť pobočky v Poľsku, Českej Republike, Slovenskej Republike, Nemecku, Turecku, Rumunsku, Rusku, Veľkej Británii, Maďarsku, Belgicku, Holandsku a v Číne.

Spoločnosť kladie veľký dôraz na kvalitu služieb a zodpovednosť a stabilnosť pri spolupráci s jej partnermi. Exact Systems s.r.o. Vám pomôže dosiahnuť najvyššie štandardy kvality a prispeje k organizácii výrobných systémov.

Naša spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 5000 ľudí, ktorých vysielame do práce k našim zákazníkom a využívame pritom širokú sieť našich 35 pobočiek v celej Európe.

Sme navzájom úzko prepojení, mladí a otvorení riešeniu akýchkoľvek problémov ako tím profesionálov. Spoznáte nás podľa myslenia orientovaného na kvalitu. Naším cieľom je úspech našich zákazníkov.

Adresa spoločnosti: Exact Systems s.r.o. Jána Kalinčiaka 22, 010 01 Žilina
Office HR oddelenie: Exact Systems s.r.o. Agátová 22, 841 01 Bratislava
Adresa:
EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.
Jána Kalinčiaka 22
Žilina
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ing. Katarína Beniačová
Jána Kalinčiaka 22, Žilina, 010 01, Slovenská republika
Tel: +420 739 001 566

Reaguj na ponuku