Práca vo výrobe - Lozorno! Nové zaujímavé finančné ohodnotenie! Ubytovanie a doprava zabezpečené!

23.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme šikovných operátorov výroby pre automobilový priemysel v LOZORNE - výroba autosedačiek!

Práca na TPP (riadna pracovná zmluva).
Nástupný plat prvé 3 mesiace od 690 EUR + 80 EUR BONUS/brutto.
Garantujeme Vám výplatu do 15. dňa v mesiaci.
Oblečenie a obuv ZDARMA.
Stravné lístky za každú odpracovanú zmenu.

UBYTOVANIE A DOPRAVU SME ZABEZPEČILI.

Práca je vhodnejšia pre mužov!

Ak nie ste vyškolení, nevadí my Vás dostatočne zaučíme!
Upresnenie platových podmienok:
750
Termín nástupu do práce:
30.06.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené