Asistent na oddelení údržby

15.09.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Strečno
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zaujímavá ponuka pre technicky zdatných kandidátov, ktorí majú skúsenosti v oblasti údržby výrobných liniek a riadením tímu.

Náplň práce:
- plánovanie a riadenie údržby na linkách
- zabezpečenie údržbárskych prác v areáli spoločnosti
- riadenie tímu údržbárov a kontrola ich práce
- objednávanie náhradných dielov pre údržbu a riadenie procesu skladovania náhradných dielov
Upresnenie platových podmienok:
dohodu
Iné výhody:
- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania - zabezpečené kurzy podľa potreby
- príspevok na dopravu
- bonusový systém
Termín nástupu do práce:
dohodou
Termín ukončenia výberového konania:
31.3.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- prax v obdobnej pozícií na oddelení údržby
- základy PLC programovania výhodou
- flexibilita, ochota učiť sa, tímovosť
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
technického smeru