Naštartuj svoju kariéru v bankovom sektore ako klientský pracovník!

24.09.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak máš záujem začať svoju kariéru v prestížnom bankovom sektore ako TELLER - klientský pracovník/poradca, kde Ti ponúknu dynamické pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu, neváhaj a pošli svoj životopis ešte dnes! Náš klient aktuálne hľadá šikovných, komunikatívnych a prozákaznícky orientovaných ľudí.

Náplň práce:
- denná komunikácia so zákazníkmi a klientami
- poradenské služby v oblasti predaja produktov
- práca s najnovšími technológiami a mobilnými aplikáciami
- poskytovanie komplexného klientskeho servisu
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- dovolenka navyše za každý odpracovaný rok
- Work - life program
- príspevok na DDS
- zľavy na vybrané produkty a služby po odpracovaných rokoch
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Bankovníctvo, Finančníctvo