Vodoinštalatéri, vodári, sanitári, kúrenár, zvárači MIG-MAG, WIG - 2150 € Netto

05.01.2018 Humanus Personalservice GmbH

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Európska únia, Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Editor, Grafik, Knihár, Novinár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2150 EUR
Firma Humanus - Personálna agentúra hľadá zámočníkov, zváračov, vodoinštalatérov.

Prosime o zaslanie zivotopisu podla moznosti v nemeckom(slovenskom) (CV) jazyku na e:Mail:

jancova @ humanus-personalservice.de

Telefón: 0049 162 403 4424

Hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu, 160 hodín s možnosťou nadčasov, viac ako 40 hodín nadčasov je 25 % príplatok

Nadpriemerne platove hodnotenie.

Ziadne casove konta.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Firma Humanus - Nördlingen hľadá zámočníkov, zváračov MIG-MAG, WIG, vodoinštalatérov so znalosťami nemeckého jazyka.

Iné výhody:

Zabezpecenie ubytovania v blizkosti zamestnavatela, jedna sa o jednolozkovu izbu, kúpeľňa a kuchyna je spolocna. Pristup na internet.

Informácie pre uchádzača:

Znalost nemeckeho jazyka je potrebna.

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B