Pomocný pracovník pri renovácii podláh

10.07.2017 DREVALL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Spišská Nová Ves
okres Spišská Nová Ves
Gorkého 5
05201

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príspevok na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa
v zmysle § 54 ods. 1 písm. a) zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Cieľová skupina:
- UoZ vo veku do 25 rokov (25 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 3 mesiace, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani odbornej prípravy
- UoZ vo veku do 29 rokov (29 rokov mínus 1 deň) vedení v evidencii UoZ minimálne 6 mesiacov, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani odbornej prípravy
V záujme výberu vhodného kandidáta z oprávnenej cieľovej skupiny, ktorý musí spĺňať aj kritéria merateľných ukazovateľov príslušného úradu - umiestňovanie dlhodobo evidovaného UoZ, je výber vhodného UoZ v kompetencii príslušného úradu. Doporučujeme pri výbere UoZ spolupracovať s úradom.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Zodpovedný prístup k práci

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B