Špecialista firemného centra

12.03.2018 Generali Poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Slovensko
okres Prešov
Prešov
Hlavná 20
08001

Prešov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do našej firemnej siete hľadáme obchodníka orientovaného na výsledky, ktorého pracovnou náplňou bude:
- vyhľadávanie obchodných príležitostí vo firemnom poistení,
- tvorba a prezentovanie ponúk klientom,
- budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi,
- poskytovanie servisu klientom,
- aktívna účasť na predajných kampaniach spoločnosti,
- reporting aktivít nadriadeným.

Pozícia sa vykonáva ako SZČO na základe zákona o sprostredkovaní finančných služieb.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Pozícia sa vykonáva ako SZČO na základe zákona o sprostredkovaní finančných služieb. Od špecialistov firemného poistenia vyžadujeme vykonávanie tejto činnosti plný pracovný čas (full-time). Spoločnosť poskytuje zaujímavé finančné ohodnotenie (provízie + paušálne odmeny) a výborné štartovacie podmienky počas adaptačného procesu.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Skúsenosti s predajom firmenej klientele výhodou,
- skúsenosti s predajom finančných produktov výhodou,
- silné proklientské nastavenie,
- silno vypestované hodnoty: čestnosť, lojalita, férovosť,
- orientácia na výsledky.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • sebaistota
Vodičský preukaz:
Skupina: B