KNIHÁR, viazač kníh, tlačiar - 2100 € v čistom - netto - Nemecko - Radebeuel

09.07.2017 Humanus Personalservice GmbH

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Viazači kníh, tlačiari - spracovanie tlače, na skladanie, zošívanie, dierovanie, so znalosťami nemeckého jazyka.
Prevádzka stroja (UV lak), 3-zmeny, 01445 Radebeul, v blízkosti česko-nemeckých hraníc

Európska únia, Nemecko
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Viazači kníh, tlačiari - spracovanie tlače, na skladanie, zošívanie, dierovanie so znalosťami nemeckého jazyka.
Ponúkaný plat:
od 2100 do 2200 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Firma Humanus - Personálna agentúra hľadá knihárov, viazačov kníh, tlačiarov.
Prosíme o zaslanie životopisu podľa možností v nemeckom (slovenskom) (CV) jazyku na e-mail:
jancova @ humanus-personalservice.de
Telefón: 0049 162 403 4424
Hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu, 160 hodín s možnosťou nadčasov, viac ako 40 hodín nadčasov je 25 % príplatok
Nadpriemerné platové hodnotenie.
Žiadne časové kontá.
Iné výhody:
Zabezpečenie ubytovania v blízkosti zamestnávateľa, ide o jednolôžkovú izbu
s kúpeľňou, kuchyňa je spoločná. Prístup na internet.
Termín nástupu do práce:
od 10.7.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Vodičský preukaz:
Skupina: B