Skladový zamestnanec / skladová zamestnankyňa oddelenia kompletácie tovaru, Nemšová

13.08.2017 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na logistických centrách

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• dôkladná príprava tovaru na základe objednávok predajní,
• dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru,
• zaistenie nákladu na prepravu: fóliovanie / zabalenie paliet,
• správny popis pripravených paliet,
• po prípade prevzatie zastupovania kolegov,
• podpora pri inventúrach skladu.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovnú pomer na dobu neurčitú,
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• každá odpracovaná minúta zaplatená,
• dovolenka nad rámec zákona,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• stravné lístky v hodnote 3,80 €,
• darčekové poukážky v hodnote 160 €,
• narodeninový darček,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• vianočný večierok a letná akcia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
• ukončené stredoškolské vzdelanie / vyučenie,
• pracovná flexibilita (práca cez víkendy a štátne sviatky),
• spoľahlivosť,
• zodpovedný prístup k práci,
• ochota pracovať v tíme,
• ochota pracovať fyzicky.