Montážna pracovníčka v Bratislave- DNV s príspevkom na dopravu

23.08.2017 LUTO Automotive, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Devínska Nová Ves
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme pracovníčky na montážnu linku pri produkcii stropných konzol a vnútorného osvetlenia pre automobilový priemysel.

- práca na 2 - 4 zmeny, nástupy každý pondelok.

- táto práce je vhodnejšia pre ženy, nakoľko sa tam montujú interiérové svetlá a je potrebná jemná motorika.

Spoločnosť HELLA Innenleuchten–Systeme Bratislava, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Vznikla ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti HELLA Innenleuchten–Systeme GmbH so sídlom vo Wembachu. Produkty ako jednoúčelové svetlá, stropné konzoly, interiérové svetlá, ambient osvetlenie sú dodávané do celého sveta zákazníkom, medzi ktorých patria : VW, Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel, PSA, Volvo.
Upresnenie platových podmienok:
Upresnenie na osobnom pohovore.
Iné výhody:
- práca v stabilnej nadnárodnej automobilovej spoločnosti
- príspevok na stravu
- príspevok na dopravu
- každoročná valorizácia mzdy
- motivujúce mesačné prémie po skúšobnej dobe
- mzdový príplatok za nočnú prácu, za nadčas, za prácu vo sviatok, za nepretržitú prevádzku - nadštandardné príplatky nad rámec a v zmysle Zákonníka práce
- plynulý rast platu
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- starostlivosť od svojho koordinátor
Termín nástupu do práce:
od 28.8.2017
Termín ukončenia výberového konania:
31.8.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Máš záujem u nás pracovať? Pošli životopis na email email, do predmetu názov pracovnej pozície a dohodneme sa na osobnom pohovore.

Najbližší termín pohovoru vo štvrtok 24.8.2017.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- dobrý zdravotný stav
- chuť a ochota pracovať
- možnosť nástupu ihneď

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitingu.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
LUTO Automotive, s.r.o.
Strojárenská 1
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Nikola Černická
Strojárenská 1, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: 0914 340 560

Reaguj na ponuku