Elektrikári, elektronikári, mechatronici - 2100 € netto - v čistom

09.07.2017 Humanus Personalservice GmbH

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Firma HUMANUS hľadá elektrikárov, elektronikárov, mechatronikov na hlavný pracovný a dlhodobý pomer v Nemecku so znalosťami nemeckého jazyka.
Európska únia, Nemecko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Firma HUMANUS Nemecko hľadá elektrikárov, elektronikárov, mechatronikov na dlhodobý pracovný pomer v Nemecku so znalosťami nemeckého jazyka.
Hľadáme vhodných kandidátov so skúsenosťami s elektroinštaláciou, s inštaláciou a rozvodom káblov v bytových objektoch a v rôznych priemyselných budovách.
Pracovná činnosť v novších aj starších budovách (rekonštrukcia).
Údržba, opravy a servis.

Firma Humanus - Personálna agentúra hľadá elektrikárov.

Prosíme o zaslanie životopisu podla možností v nemeckom (slovenskom) (CV) jazyku na e-mail:
jancova @ humanus-personalservice.de
Telefón: 0049 151 7175 7808, 0049 9081789 5913
Hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu, 160 hodín s možnosťou nadčasov, za viac ako 40 hodín nadčasov je 25 % príplatok
Nadpriemerné platové hodnotenie.
Žiadne časové kontá.

Ponúkaný plat:
od 2100 do 2200 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Elektrikári, elektronikári, elektromechanici
Prosíme o zaslanie životopisu podľa možností v nemeckom (slovenskom) (CV) jazyku na e-mail:
Hlavný pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu, 160 hodín s možnosťou nadčasov, viac ako 40 hodín nadčasov je 25 % príplatok.
Iné výhody:
Dlhodobý pracovný pomer s ubytovaním
Termín nástupu do práce:
od 10.7.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Znalosti nemeckého jazyka sú potrebné.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Prax v obore minimálne 3 roky.
Vodičský preukaz:
Skupina: B