Administrátor, programátor

18.08.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného zákazníka hľadáme zodpovedného, samostatného, lojálneho zamestnanca na pozíciu správca Visual Basic.
Náplň práce:
- inštalácia, prevádzkovanie, servis a aktualizácia VIS
- prechod z prostredia Microsoft Access a Visual Basic na PHP, HTML, CSS, MySQL- vytvorenie intranet aplikácie výrobného informačného systému
- inštalácia, prevádzkovanie, servis a aktualizácia riadiacich systémov výroby
- preprogramovanie výrobnej technológie do jazyku Java.
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- pružná pracovná doba
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
• požadovaná znalosť objektového programovania v JAVA, znalosť Visual Basic
• analytické schopnosti
• spoľahlivosť, zodpovedný prístup, flexibilita
Počítačové znalosti: Java - pokročilý

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vzdelanie v obore: informačné technológie