Pracovník zákaznického - klientského servisu SPP

23.08.2017 GREEN CARE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Práca priamo vo vašom regióne
Banská Bystrica, Partizánske, Prievidza, Ružomberok, Zvolen
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do našich obchodných tímov hľadáme komunikatívnych ľudí s prezentačnými schopnosťami, ktorým zveríme do opatery našich odberateľov. Marketér prináša zákazníkom novú modernú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Klienti nemusia nikam chodiť ani čakať. Náš profesionálny tím zabezpečuje vysokú kvalitu služieb, poradenstva a uplatňovania bonusov svojim klientom. Klienti sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť realizácie služieb.
Ponúkaný plat:
od 750 do 2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Základný plat 500 EUR a mesačné bonusy vo vyške 1.000 EUR
Iné výhody:
- práca v príjemnom dynamickom kolektíve
- atraktívne finančné ohodnotenie
- kariérny rast (na pozíciu oblastný manažér a s tým spojené výhody a odmeňovanie)
- know-how profesionálneho marketéra
- zaškolenie v réžii firmy
- flexibilná pracovná doba zvolená podľa denného plánu (4 - 6 hodín denne)
- služobný automobil, kancelária v danom regióne
- zálohy na plat od prvého týždňa práce!
Termín nástupu do práce:
od 22.8.2017
Termín ukončenia výberového konania:
31.8.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný, vedľajší, živnosť
Záujemcovia s praxou marketér / promotér / obchodný zástupca / manažér obchodnej skupiny sú vítaní. Práca je po zaškolení vhodná aj pre absolventov, ktorí sa chcú vo svojej praxi venovať poskytovaniu služieb klientom na pozícii Marketér - junior (denná práca vo dvojici s našim skúseným kolegom).
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. V žiadosti uvádzajte v akom regióne chcete pracovať.
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- komunikatívnosť
- zodpovednosť a serióznosť, bezúhonnosť je podmienkou
- schopnosť reagovať na nové podnety a výzvy
- príjemné vystupovanie a prejav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť sa zaoberá obchodnou činnosťou.
Oblasť pôsobenia:
Iné obchodné činnosti
Adresa:
GREEN CARE s.r.o.
Žitná 52
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ing. Mária Kabátová
J. Murgaša 46, Prievidza, 97101, Slovenská republika
Tel: 0908355285

Reaguj na ponuku