Pracovník klientského servisu

04.12.2017 GREEN CARE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Práca priamo vo vašom regióne
Lučenec, Prievidza, Rimavská Sobota, Zvolen
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Staňte sa súčasťou najväčšej energetickej spoločnosti na Slovensku - Slovenského energetického priemyslu SPP a pridajte sa tak k atraktívnemu zamestnávateľovi na Slovensku v sekcii servisu klientom. Do našich servisno-obchodných tímov v regiónoch Slovenska hľadáme komunikatívnych ľudí s prezentačnými schopnosťami, ktorým zveríme do opatery našich odberateľov v domácnostiach. Úspešný kandidát/ka bude realizovať zákazníkom novú modernú úroveň obsluhy v pohodlí ich domova. Klienti nemusia nikam chodiť ani čakať. Náš profesionálny tím zabezpečuje vysokú kvalitu služieb, poradenstva a uplatňovania zliav svojim klientom. Klienti sa môžu spoľahnúť na serióznosť tradičnej značky štátneho podniku a rýchlosť realizácie služieb.
Ponúkaný plat:
od 800 do 1500 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Základný plat 500 EUR a mesačné bonusy do vyšky 1.000 EUR
Iné výhody:
- nadštandardné odmeňovanie
- TOP kolektív
- flexibilná pracovná doba
- cestovanie v rámci regiónu
- firemné akcie
- možnosť kariérneho rastu
- firemný automobil
- finančný benefit za splnenie firemného plánu ku výplate plus až 30% navyše!
Termín nástupu do práce:
od 2.1.2018
Termín ukončenia výberového konania:
15.12.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný, vedľajší, živnosť
Záujemcovia s praxou marketér / promotér / obchodný zástupca / manažér obchodnej skupiny sú vítaní, nie je však podmienkou. Práca je po firemnom zaškolení vhodná aj pre absolventov, ktorí sa chcú vo svojej praxi venovať poskytovaniu služieb klientom na pozícii Marketér - junior (denná práca vo dvojici s našim skúseným kolegom).
Záujemcovia posielajte svoje životopisy na mailovú adresu. O pohovore na danú pozíciu Vás budeme telefonicky informovať. V žiadosti uvádzajte v akom regióne chcete pracovať.
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Úspešný kandidát by mal byť komunikatívny, samostatný, technicky mysliaci, flexibilný (aj časovo), kreatívny, so zmyslom pre spoločný cieľ a tímovú prácu. Mal by mať príjemný vzhľad a vystupovanie, byť nekonfliktný typ so záujmom učiť sa a napredovať. Okrem skúseností a vyššie spomínaných predpokladov je pre nás dôležitý aj súlad vašich hodnôt s našou firemnou kultúrou. Prax v oblasti predaja je výhodou.