Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Zvárač 135 - Česká republika

22.09.2017 Wincott People, a. s.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pro přední výrobní podniky působící jak na českém, tak i na zahraničním trhu přijmeme do svého týmu svářeče
Svařování korb na nákladní automobily. Kombinace tenkých i širokých plechů.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- dlouhodobá a stabilní práce na HPP i dohodu
- ubytování ZDARMA v docházkové vzdálenosti
- výborná dopravní dostupnost z vlakových a autobusových stanic
- přivýdělek formou příplatků za víkendy, případně za přesčasové hodiny
- osmihodinové, nebo dvanáctihodinové směny
- hrazené obědy
- zajímavé a motivující platové ohodnocení až 185 Kč/hod v čistém
- přesčasové příspěvky a další bonusy
- garantovaný výplatní termín
- nástupy jsou průběžné, na termínu nástupu se dá individuálně dohodnout
- podpora Call centra
Termín nástupu do práce:
od 30.1.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené