Výrobný pracovník - práca len počas víkendov

22.10.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava
Trnava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- vykonávanie montážnych prác len počas víkendov
- jednoduchá manuálna práca
- možnosť výberu zmien , buď piatok/sobota/nedeľa alebo len sobota/nedeľa
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
V prípade záujmu pošlite životopis na emailovú adresu : email alebo nás kontaktujte na telef. číslach 0903 737 597 alebo 0914 330522.
Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- zaujímavé finančné ohodnotenie, bezplatné vzdelávanie, bohatý sociálny program
- ubytovanie zabezpečené
- zamestnanie v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou
- nadstavbové/ vyššie odb. vzdelanie
- práca vhodná aj pre absolventov