Zaujímajú ťa ľudské zdroje a rozprávaš po anglicky a portugalsky?

16.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pošli mi svoje CV a poď robiť internú podporu oddelenia HR!
Tvojou náplňou práce by bolo:
- podpora interných zamestnancov v otázkach HR z celej Európy a Ázie
- podpora koncových užívateľov a riešenie ich problémov z oblasti HR
- eskalácia komplikovaných prípadov na HR Back Office Support
- príprava pracovných manuálov, postupov a často kladených otázok
- dodržiavanie regulácií interného a externého auditu
- účasť na projektoch
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- vynikajúca znalosť anglického jazyka na úrovni C1 a portugalského jazyka na úrovni B2
- komunikatívnosť a drive
- predošlá skúsenosť s administratívou, starostlivosťou o zákazníka, alebo s podporou v back office

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Microsoft Excel
jazyky