Operátor, operátorka, mechanik, strihač, výroba káblových zväzkov

26.07.2019 BV-Kabeltechnik s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Zbehy 808, okres Nitra
Nitriansky kraj; okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 550 - 700 EUR
Jedná sa o prácu na normu, preto je základná mzda pohyblivá.
+ dochádzkový bonus 80EUR
+ výkonnostná odmena
+ ranná zmena - teplá strava
+ poobedná zmena - stravné lístky
Termín nástupu do práce: od 29.7.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovník, pracovníčka vo výrobe káblových zväzkov.

Strihanie, napichovanie, narážanie, formovanie, montáž, bandážovanie, testovanie, optická kontrola a iné činnosti súvisiace s výrobou káblových zväzkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie