startgroup

Farmaceutický laborant v lekárni

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Zvolen
Zvolen

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv a zdravotníckych pomôcok podľa pokynov farmaceuta.
- vydávanie voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne.
- poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu.
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne.
- preberanie zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia.
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- MS Excel - základy, MS Word - základy
- prax na podobnej pozícii
- zodpovednosť a dôslednosť
- angažovaný prístup k plneniu úloh
- schopnosť rýchlo sa učiť a napredovať
- komunikatívnosť
- asertivita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie s maturitou - odbor farmaceutický laborant