Hľadáte zárobok počas leta? Privyrobte si prácou v potravinárstve

11.08.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáte možnosť privyrobiť si počas leta? Máme pre vás jednoduchú a zároveň zaujímavú prácu s príspevkom na stravu a ďalšími výhodami. Jedná sa o pozíciu v potravinárskom priemysle, ktorej náplňou je príprava produktov pre západnú Európu. Táto práca je vhodná aj pre dôchodcov. Vašu šikovnosť ohodnotíme aj výkonnostným bonusom. Získajte novú prácu už dnes a zarobte si u nás aj počas leta!

Vašou pracovnou náplňou bude:
- príprava potravinárskych produktov pre západnú Európu
- roznášanie, uskladňovanie hotových várok
- dodržiavanie predpísaných pracovných postupov
- zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

Hľadáme:
- ľudí, ktorí si chcú privyrobiť počas leta (aj dôchodcov)
- manuálne zručných zamestnancov
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Ponúkame:
- okamžitý nástup
- jednoduchú a zaujímavú brigádu vhodnú aj pre dôchodcov
- ubytovanie zadarmo
- možnosť privyrobiť si sezónnym zamestnaním
- pracovné oblečenie a pomôcky
- nepretržitú pomoc nášho koordinátora
- stabilnú prácu aj bez predošlých skúseností
- možnosť získať výkonnostné bonusy
- možnosť zarobiť viac aj vďaka nadčasom
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší
Informácie pre uchádzača:
Predošlá prax nie je podmienkou, začať môžete okamžite!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené