SBS Pracovníci (Beckov)

07.11.2017 DETEKTÍVNA INFORMAČNÁ SLUŽBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Beckov
okres Nové Mesto nad Váhom
Beckov 1
01001

Nové Mesto nad Váhom
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme schopných mužov a ženy s preukazom odbornej spôsobilosti na prácu v SBS. Môžu byť aj vitálni dôchodcovia, výsluhoví dôchodcovia, aj zdravotne postihnutí bez fyzického obmedzenia.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Bezúhonnosť,
- zdravotný stav na prácu v noci.

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť