LEKÁRI NÓRSKO, ŠVÉDSKO, DÁNSKO - rôzne špecializácie

17.09.2019 In Box Agency, s.r.o.
Miesto práce: Dánsko, Nórsko, Švédsko; Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Lekár, Psychológ, Rádiológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 7000 - 10000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce súvisí a je typická pre danú vybranú špecializáciu lekára. Každá klinika má iné ordinačné / pracovné hodiny, smeny a pracovné hodiny preto budú upresnené neskôr, keď už budeme vedieť konkrétne pracovisko.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom, preloženým dokladom o najvyššom vzdelaní v anglickom jazyku na adresu info @ inboxagency.sk pričom do predmetu mailu napíšte LEKÁR + VAŠA ŠPECIALIZÁCIA + NÓRSKO/ŠVÉDSKO. Prípadne nás kontaktujte na 0908 63 44 71

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Nórsky jazyk
Švédsky jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

- Je potrebné mať minimálne 5 rokov praxe na danej pozícií + požiadať s pomocou zamestnávateľa o akreditáciu v Nórsku/Švédsku/Dánsku.
- Anglický jazyk na dobrej úrovni (prípadne nórsky alebo švédsky jazyk)
- Je potrebné absolvovať kurz nórskeho jazyka, ktorý je zabezpečený a hradený nórskym zamestnávateľom (e-learning online, prípadne individuálne kurzy)
- Pre Dánsko - kurz prebieha v Budapešti, kde máte zabezpečené ubytovanie + príspevok 800€ na mesiac

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania v zahraničí s povolením ÚPSVaR

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (c. AA/2006/891/4316 342/2005)

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

In Box Agency, s.r.o.
Palackého 8
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Róbert Jopek
Palackého 8, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0908 63 44 71