Hľadáme manažéra do spoločnosti LK realinvest s.r.o.

19.01.2019 LK realinvest s.r.o.
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj; okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér, Riaditeľ pobočky
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.2.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 12.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Firma LK realinvest s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie a preto hľadá v jednotlivých miestach manažéra ktorý pomôže v rozvoji obchodnej spoločnosti ktorá má široké zameranie v oblasti Realitného a finančného trhu. Ponúkame odborné zaškolenie v oblastí komunikácie,soft skills, vedenia ľudí a neustály osobnostný rozvoj. Tak isto veľmi zaujímavé možnosti kariéry.

Iné výhody:

Dovolenky, školenia na rozvoj osobnosti, teambulding, možnosť získanie rôznych certifikátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

HTML, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

komunikatívnosť, cieľavedomosť, príjemné vystupovanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

LK realinvest s.r.o. je spoločnosť s niekoľko ročnými skúsenosťami vďaka ktorými Vám vieme zabezpečiť istotu a kvalitu nami poskytovaných služieb. Našim klientom poskytujeme široké spektrum služieb v oblastí riešenia vlastného bývania -Realitná činnosť,Finančných služieb -sprostredkovania výhod a zliav na ktoré majú nárok ,Výstavby rodinných domov, Výstavby a rekonštrukcie komerčných nehnuteľností a Sprostredkovaní práce. Vďaka tímu spolupracovníkov vieme zabezpečiť klientovi individuálny a profesionálny prístup. Pretože sa množstvo našich spokojných klientov stále rozširuje hľadáme stále do svojho tímu ľudí ktorý budú zabezpečovať servis do budúcnosti našim zákazníkom, s čím je súvisiace vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu ktoré poskytuje firma LK realinvest s.r.o. svojim kolegom. V našom záujme je byť spoľahlivým partnerom svojich klientov na trhu a zabezpečiť im realizáciu ich cieľov či už v oblasti bývania,finančných služieb, výstavby a rekonštrukcie obchodných priestorov alebo práce.Viac info na www.lkrealinvest.sk / www.vasnovydom.sk

Adresa:

LK realinvest s.r.o.
Cyrila a Metoda 359/10
Žiar nad Hronom
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Michal Kubík
Cyrila a Metoda 359/10, Žiar nad Hronom, 965 01, Slovenská republika
Tel: 0917562783