Hľadáme manažéra do spoločnosti LK realinvest s.r.o.

11.01.2019 LK realinvest s.r.o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj; okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér, Riaditeľ pobočky
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.2.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 12.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Firma LK realinvest s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie a preto hľadá v jednotlivých miestach manažéra ktorý pomôže v rozvoji obchodnej spoločnosti ktorá má široké zameranie v oblasti Realitného a finančného trhu. Ponúkame odborné zaškolenie v oblastí komunikácie,soft skills, vedenia ľudí a neustály osobnostný rozvoj. Tak isto veľmi zaujímavé možnosti kariéry.

Iné výhody:

Dovolenky, školenia na rozvoj osobnosti, teambulding, možnosť získanie rôznych certifikátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

HTML, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows

komunikatívnosť, cieľavedomosť, príjemné vystupovanie