Technický operátor vo výrobe. Poskytujeme príspevok na ubytovanie!

14.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Račianska 44
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• práca na výrobnej linke
• zabezpečuje základné nastavenia mechanických častí strojov
• zabezpečuje základnú preventívnu údržbu
• vykonáva prerábky linky na iný sortiment výroby
• obsluhuje stroje a zariadenia
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
• príspevok na ubytovanie
• motivujúce mzdové ohodnotenie
• zamestnanecký deputát
• zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
• viaczmenná prevádzka
• životné poistenie
• doplnkové dôchodkové poistenie a iné výhody
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
• technické zručnosti zodpovedajúce pracovnej náplni
• prax na podobnej pozícii výhodou
• SOU alebo SŠ vzdelanie technického smeru výhodou
• ochota vykonávať aj jednoduché manuálne činnosti (napr. pomocné práce pri čistení linky) a aj výrobnú činnosť
• schopnosť učiť sa nové veci a chuť pracovať
• prax vo výrobnom závode v podobnej oblasti je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
technické, strojnícke, elektrotechnické