Operátor Výroby s nástupom Ihneď a platom až 884 Eur.

19.09.2017 TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, ======= =======, 91701,
Banská Bystrica
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracovná náplň:
Manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
Naša ponuka:
Operátor na montáž
Lakovňa
Skladník/logista
Retušér - analytik
Kvalita
Zvarovňa
Lisovňa
Ponúkaný plat:
od 724 do 884 EUR
Iné výhody:
Pracovná zmluva na 2 roky
Možnosť profesijného rastu-aj keď ste zamestnancom personálnej agentúry (interné konkurzy)
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti- aj počas obdobia krízy
Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie-zamestnanec má rovnaké pracovné podmienky ako kmeňový zamestnanec
Možnosť prestupu do kmeňového stavu
Stravovanie za poplatok 0,90 € vo firemnej kantíne
Celoročný pitný režim
REČO PRACOVAŤ S NAMI:
-práca na pracovnú zmluvu
-výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
-férové a priame jednanie
-k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky: Kto má záujem pracovať ako skladník resp operátor výroby na sklade a kontrole musí byť vlastníkom VP B.