Asistent produktového oddelenia – Part time pre študentov VŠ

09.12.2019 Zoznam, s.r.o.
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Pomocné práce a brigády, Informatika - software
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
dohodou
Termín nástupu do práce: od 1.1.2020
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Produktové oddelenie spoločnosti Zoznam.sk hľadá na dlhodobú spoluprácu šikovného part-timera s láskou k internetu a médiám.
Budeš spolupracovať na top online produktoch, akými sú napríklad Topky.sk, Feminity.sk, Kariera.sk a mnoho ďalších.
Okrem platu a zaujímavých firemných benefitov si odnesieš cenné pracovné skúsenosti z oblasti online služieb a marketingu.

K tvojej pracovnej náplni bude patriť:

-spolupráca s produktovým oddelením
-participácia na zlepšovaní produktov
-príprava reportov o návštevnosti produktov
-emailová komunikácia s užívateľmi
-administrácia mikrowebov
-kontrolovanie správnosti údajov na produktoch

Iné výhody:

- možnosť dlhodobej spolupráce
- mladí a pracovití kolegovia
- teambuildingy, kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

-si študentom aspoň 3. ročníka na Vysokej škole ?
-rád browsuješ vodami internetu, a to ako na slovenských, tak aj zahraničných weboch ?
-túžiš pracovať v médiách a zároveň pracovať sám na sebe ?
-si schopný pracovať systematicky a samostatne ?
-tvoja úroveň angličtiny dosahuje minimálne komunikačnú úroveň ?
-práca s Microsoft Office ti nerobí žiadne problémy ?

Ak si odpovedal na všetky otázky ÁNO, neváhaj a pošli nám tvoje CVčko.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zoznam, s.r.o. je prevádzkovateľ internetových stránok. V súčasnosti ponúka viac ako 40 vlastných a partnerských online produktov. Medzi najdôležitejšie patrí Zoznam.sk, ktorý vznikol v roku 1997 ako vôbec prvý vyhľadávač na Slovensku. Dôležitou súčasťou portfólia je aj spravodajský portál Topky.sk, ktorý si v roku 2017 už šiestykrát pripísal prvenstvo v kategórii „Médiá“ v rebríčku „Najtrendovejších výrazov roka“ od spoločnosti Google.

Pridaj sa na zoznam našich kolegov v jednej z TOP online spoločností a sleduj aktuálne voľné pracovné ponuky.

Oblasť pôsobenia:

Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby

Adresa:

Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
www.zoznam.sk

Kontaktné údaje:

Smutný
Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika